Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Moderní lustry

Moderní závěsné lustry, které kromě kvalitního světla mají i aktuální design, který je vhodný do interiérů, které jsou zařízeny dle aktuálních trendů.

Přímé nebo nepřímé osvětlení?

K modernímu lustru patří i jiný přístup k osvětlení. Novým trendem, který se začíná prosazovat je nepřímé osvětlení. Dokáže do interiéru přinést jiný zážitek ze světla a celou místnost zatraktivnit. Nepřímé osvětlení eliminuje stíny, zvětšuje prostor a svítí z hora - jako slunce během dne. Podmínkou je mít vyšší světelný výkon a ideálně bílý strop od kterého se světlo musí odrazit.

Sklo, kov nebo snad plast?

Sklo a kov jsou nestárnou materiály pro výrobu moderních skleněných i kovových lustrů a závěsných svítidel. Největší pokrok ze všech materiálů v poslední době udělal plast. Již to není levně vypadající napodobenina, ale sebevědomý materiál, který přináší nové možnosti do výroby osvětlovací techniky jak se můžete přesvědčit u výrobků např. značky Slamp.

Stmívat? Stmívat!

Stmívání je přidaná hodnota, kterou vždy doporučujeme použít. Aby bylo možné využít všechny možnosti stmívání, připravte si 5 žilový kabel a při výběru toho správného moderního lustru se nemusíte omezovat a můžete vybírat i ty, které jsou vybaveny těmi nejmodernějšími technologiemi stmívání.

2067 položek celkem
Nahoru
Další produkty