Stilnovo Honey_PB, designové závěsné svítidlo, 35W LED 2700K stmívatelné, délka 139cm
Kód: STI 8680Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo, které tvoří lineárně spojené plástve a vytváří tak charakteristický tvar svítidla. Vyrábí italský výrobce Stilnovo, design: Pio and Tito Toso.
Svítidlo je ideální do jídelny nebo kuchyně na jídelní stůl délky 150cm a více, nad ostrůvek v kuchyni, pro zavěšení do recepce, ale i do butiku, prodejny nebo do restaurace. Přidaná hodnota svítidla je kromě moderního designu také stmívání, které umožňuje přizpůsobit výkon svítidla podle nálady a činnosti. Série Honey také umožňuje jednoduché sladění svítidel v interiéru: k lineárnímu závěsnému svítidlu je možné použít kruhové nebo nástěnné se stejným designem.
Vyrobeno je z polykarbonátu bílé barvy RAL 9003. Materiál pěkně světlo rozptyluje do všech stran.
Délka je 139cm, šířka 16cm, výška 15cm. Maximální délka závěsu je 245cm s možností zkrácení.
Svítidlo je vybaveno moderní úspornou, ale výkonnou LED technologií. 35W LED, světelný tok zdroje: 3523lm, teple bílá barva světla 2700K, zvýšený index zobrazování barev 90. Svítidlo je stmívatelné phase-cut. Pro stmívání doporučujeme použít kompatibilní stmívač doporučený výrobcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8056534992825 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast-Polykarbonát |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna |
| ? Tvar: | Lineární |
| Délka (cm): | 139 cm |
| Výška (cm): | 15 cm |
| Šířka (cm): | 16 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 250 cm |
| Hmotnost: | 4,480 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 35W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 3523 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelné stmívačem phase-cut |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné TRIAC |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ: | 700mA |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Honey |
| ? Designer: | Pio & Tito Toso |
| ? Výrobce/značka: | Stilnovo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
