Nemo Lorosae, oranžové závěsné svítidlo se stínidlem ze skla, 1x60W E27, prům. 30cm
Kód: NEM LOR EWA 52Detailní popis produktu
Závěsné skleněné svítidlo Lorosae navrhl italský designer Álvarao Siza, který se inspiroval na svých cestách ve Východním Timoru. Jeho název odkazuje na místo „Timor-Loro Sae“, což v místní jazyce tetum, znamená země vycházejícího slunce. Vyrábí italská značka Nemo Lighting.
Jemná, vyvážená forma svítidla ukrývá měkké, rozptýlené světlo, jež vytváří klidnou a harmonickou atmosféru. Lorosae nepůsobí jen jako funkční prvek, ale jako kultivovaný světelný objekt, který přirozeně doplňuje interiér a podtrhuje jeho charakter. Díky své nadčasové estetice a eleganci je ideální volbou nad jídelní stůl, do obývacího prostoru i komerčních interiérů.
Svítidlo se vyznačuje svým průsvitným sklem s oranžovým odstínem a bílá vnitřní část difuzéru zachovává přirozenou barvu světla. Bílá rozeta má průměr 11cm, výška 2,6cm.
Průměr 30cm, výška svítidla 29cm. Délka závěsného kabelu je 250cm s možností zkrácení. Hmotnost 2kg.
Do svítidla je určena žárovka se závitem E27, max. 60W. Ideální žárovka je kvalitní a výkonná LED žárovka s teple bílou barvou světla. V případě použití stmívatelné LED žárovky a kompatibilního stmívače je možné tlumit výkon. Žárovka není součástí dodávky a doporučujeme ji zakoupit spolu se svítidlem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Oranžová |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Moderní |
| ? Průměr [cm]: | 30 cm |
| Výška (cm): | 29 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | ⌀ 11 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 250 cm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 60W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Lorosea |
| ? Designer: | Álvaro Siza |
| ? Výrobce/značka: | Nemo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
