Nordlux Foam, koupelnové stropní svítidlo 2xE27, bílá, průměr 34cm, IP44
Kód: NOR 2210126001Související produkty
ZDARMAZDARMA
1 089 Kč
–4 %
NOR 2210126003
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 2227
ZDARMAZDARMA
LOD 19932 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 16131 1227
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4627
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 2027
ZDARMAZDARMA
LOD 16133 4630
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 6727
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 15833 5020
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 2030
ZDARMAZDARMA
LOD 16132 4030
ZDARMAZDARMA
LOD 16530 2027
Detailní popis produktu
Představujeme Vám nadčasové stropní světlo NORDLUX Foam v několika barevných variantách. Vzhledem k vyššímu stupni krytí IP44 a vyzařování příjemného neoslňujícího světla z něj dělá ideálního společníka do koupelny. Umístit jich můžete více, je možné i paralelní zapojení. Výhodou stropního světla Foam je vyměnitelná LED žárovka, která není součástí. Můžete si však vybrat na našich stránkách zcela dle svých potřeb a představ. Vybírat můžete i stmívatelné varianty žárovek. Pozor, do tohoto svítidla patří 2ks! V nabídce máme i nástěnnou variantu, můžete tak snadno sjednotit osvětlení ve Vaší koupelně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5704924012532 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| Způsob montáže: | Přisazené |
| Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Koupelna, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 34 cm |
| Výška (cm): | 12 cm |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Počet svět. zdrojů: | 2 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| Série: | Foam |
| ? Výrobce/značka: | Nordlux |
ZDARMAZDARMA
LOD 09634 1000
ZDARMAZDARMA
LOD 19931 1030
ZDARMAZDARMA
LOD 09633 1000
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 2230
ZDARMAZDARMA
LOD 19933 6730
ZDARMAZDARMA
LOD 16134 4027
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
