Pablo bílá kulatá univerzální rozeta pro 3 až 9 závěsů, průměr 43cm
Kód: PAB CHAND-17Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní rozeta pro zavěšení různých závěsů. Má 14 otvorů a je tedy možné použít ty, které vám budou nejvíce vyhovovat.
Průměr 43cm, výška 5cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní rozety |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Způsob montáže: | Visací, Přisazené |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 43 cm |
| Výška (cm): | 5 cm |
| Hmotnost: | 3,55 kg |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Rozeta |
| ? Výrobce/značka: | Pablo |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
