Paulmann Luena, koupelnové stropní svítidlo LED 16,5W 3000K, sklo/chrom, průměr 35cm, IP44
Kód: PAU 71075Související produkty
Detailní popis produktu
Kulaté stropní svítidlo v celoskleněném provedení. Vyrábí německý výrobce Paulmann, série Luena.
Barevná teplota 3000 Kelvinů vytváří příjemnou světelnou atmosféru. Moderní čiré sklo dodává svítidlu jedinečný vzhled. Díky bajonetovému mechanismu lze stropní svítidlo otevřít pro čištění bez použití nářadí. Lesklá chromovaná kovová základna dokonale završuje design a vytváří výjimečně elegantní vzhled.
IP44 poskytuje ochranu proti stříkající vodě, díky čemuž je svítidlo ideální do vlhkých místností. Série Luena také zahrnuje různé typy svítidel na stěnu, strop a zrcadla nebo pro použití jako závěsná svítidla.
Vybaveno celkem 16,5W LED, 3000K, 860lm.
Průměr svítidla je 35cm, výška 11cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4000870710753 |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý |
| ? Materiál: | Kov, Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 35 cm |
| Výška (cm): | 11 cm |
| Hmotnost: | 3,255 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 16,5W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 1800 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 860 |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel se připojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP44 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Luena |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
