Redo Erie, bílé stropní svítidlo LED 24W, 3000K, průměr 41,5cm
Kód: RED 01-1679Související produkty
Detailní popis produktu
Stropní svítidlo pro interiér vybaveno LED diodami SMD, kovová konstrukce lakovaná v matné bílé barvě, bílý opálový difuzor z PMMA.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681077770 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 41,5 cm |
| Výška (cm): | 7,7 cm |
| Hmotnost: | 1,83 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 24W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1924 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Erie |
| ? Výrobce/značka: | Redo group |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
