Redo Khadi, nástěnné/závěsné svítidlo z kouřového skla LED 6W, 3000K, průměr 12cm
Kód: RED 01-3484Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo/závěsné do interiéru, vybavené SMD LED diodami, kovová konstrukce s pískově černou barvou, difuzor z kouřového gradientu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 6421681137672 |
| ? Barva svítidla: | Černá, Kouřová |
| ? Materiál: | Kov, Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Pavouk |
| ? Průměr [cm]: | 12 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | ø 11 x 3 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 525 cm |
| Hmotnost: | 1,02 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 6W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 579 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 370 |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Nástěnné, Závěsné |
| ? Série: | Khadi |
| ? Výrobce/značka: | Redo group |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
