Slamp Flora small, závěsné svítidlo s bílými lístky, 1xE27, prům. 36cm
Kód: SLA FLOSS00WHT01T00000EUSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo italského výrobce Slamp, design: známí brazilský designer Zanini De Zanine. Svítidlo Flora je inspirováno exotickými rostlinami z brazilské džungle.
Bílé okvětní lístky vykvétají z matné koule ve které je zdroj světla. Svítidlo je vyrobeno z Lentiflexu, což je materiál patentovaný firmou Slamp. Průměr: 36cm, výška: 31cm, délka závěsu: max 140cm s možností zastřihnutí. Pro max 1x20W LED žárovku se závitem E27.
Díky nízké hmotnosti je svítidlo magneticky přichyceno k závěsu. Ruční výroba v Itálii. Použití v interiéru: do obývacího pokoje, restaurace nebo pro zavěšení do baru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8024727041223 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Visací |
| Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| Umístění v místnosti: | Strop, Jídelní stůl |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 36 |
| Výška (cm): | 31 |
| Max. délka závěsu (cm): | 140cm, 600cm za příplatek |
| Hmotnost: | 1 |
| Výkon svět. Zdroje: | 20W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| Počet svět. zdrojů: | 1 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| Série: | Flora |
| Designer: | Zanini De Zanine |
| ? Výrobce/značka: | Slamp |
Slamp Corporate
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář
