SLV Abridor, venkovní nástěnné antracitové svítidlo se senzorem LED 14W, IP54, 3000/4000K
Kód: SLV 1002990Související produkty
Detailní popis produktu
Svítidla z hliníku řady ABRIDOR od německého výrobce SLV představují vhodné řešení v oblasti nástěnných a stojacích sloupkových svítidel.
Díky krytí IP55 jsou svítidla vhodná pro venkovní použití. Elektrické připojení k síťovému napětí 230V. Přepínačem lze při montáži zvolit teplotu světla 3000K nebo 4000K.
Díky speciální otočné hlavě svítidla mohou zabudované LED dosahovat velmi širokého rozptylu světla. Senzor pohybu má dosah od 6 do 9m, detekční úhel 120°.
Osazeno kvalitním LED modulem 14W, 750lm, 3000/4000K.
Rozměr 16x14x17,5
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní osvětlení s čidlem |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163231817 |
| ? Způsob ovládání: | S čidlem pohybu |
| ? Barva svítidla: | Antracitová |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| Délka (cm): | 14 cm |
| Výška (cm): | 16 cm |
| Hmotnost: | 1,262 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 14W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 750 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K, 4000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 50000 |
| Ovládání a stmívatelnost: | se senzorem |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP54 |
| ? Série: | Abridor |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
