SLV Adi, venkovní vestavné svítidlo do stěny, LED 18W, 3000K, IP55, antracit, šířka 30cm
Kód: SLV 233635Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnná vestavná svítidla ADI, od německého výrobce SLV, vyrobená z hliníku, osazená výkonnými Premium LED má nepřímý, dolů směřující, neoslňující výstup světla. Zakřivený design byl navržen designérem Davidem Morgenem. Díky krytí IP55 je svítidlo vhodné pro venkovní použití. Elektrické připojení svítidla může být provedeno mezi 100–277 V. K jednoduché montáži doporučujeme jako příslušenství odpovídají montážní pouzdro.
Elektrické připojení funkčního svítidla se provádí přímo k síťovému napětí 230 V.
K jednoduché montáži doporučujeme doobjednat montážní box.
Osazenou kvalitním LED modulem 18W, 870lm, 3000K.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnné osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163169561 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Antracitová |
| ? Materiál: | Hliník, Plast-Polykarbonát |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| Výška (cm): | 13 cm |
| Šířka (cm): | 30 cm |
| Hmotnost: | 1,559 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 18W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 870 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 25000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP55 |
| ? Série: | Adi |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
