SLV Eskina Frame 75, venkovní sloupek LED 15W 3000/4000K, antracit, výška 75cm, IP65
Kód: SLV 1004750Související produkty
Detailní popis produktu
Venkovní sloupek Eskina od německého výrobce SLV.
Díky vysokému stupni krytí je model ESKINA optimálně chráněn před nepřízní počasí. Kromě toho lze barvu světla (3000/4000 K) ještě před instalací flexibilně změnit pomocí CCT přepínače. Snadná instalace už je pak čistě formální záležitostí.
Veskrze zdařilý design elegantně podtržený obdélníkovým rámečkem z hliníku: populární venkovní světla z rodiny ESKINA nyní nabízejí v alternativě designu FRAME ještě více možností použití. Antracitový rámeček ESKINA FRAME tak vykouzlí v každé venkovní oblasti stylové oživení. Otočné hlavy světel poskytují flexibilně nastavitelné světelné výstupy.
Osazeno výkonným LED modulem 15W, 1200lm, 3000/4000K, výška 75cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163249003 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Antracitová |
| ? Materiál: | Hliník |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Místnost: | Terasa, Zahrada |
| Délka (cm): | 11,5 cm |
| Výška (cm): | 75 cm |
| Šířka (cm): | 7,3 cm |
| Hmotnost: | 3,2 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 15W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1200 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K, 4000K |
| Úhel svícení (stupně): | 95 |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP65 |
| ? Typ svítidla: | Sloupkové |
| ? Série: | Eskina |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
