SLV Fitu, zlatá zapuštěná stropní rozeta, průměr 8,5cm
Kód: SLV 1006378Související produkty
Detailní popis produktu
Vestavná stropní rozety SLV FITU ve zlaté barvě je určena pro stropní montáž závěsných svítidel a má hloubku zapuštění 4 centimetry.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní rozety |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163266628 |
| ? Barva svítidla: | Zlatá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Zapuštěné |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 8,5 cm |
| Výška (cm): | 3,3 cm |
| Průměr mont. otvoru (cm): | 6,8 cm |
| Hmotnost: | 0,138 kg |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Rozeta, Vestavné |
| ? Série: | Fitu |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
