SLV Pema, černé venkovní nástěnné svítidlo LED 16W 3000/4000K, délka 28cm, IP65
Kód: SLV 1003453Související produkty
Detailní popis produktu
Nástěnné svítidlo LED PEMA® WL je vyrobeno z lakovaného hliníku a skla a je vybaveno LED modulem.
Díky vysokému krytí je svítidlo vhodné pro venkovní použití.
Vestavěný přepínač CCT umožňuje nastavit při instalaci barvu světla na 3000K nebo 4000K.
Díky vestavěnému ovladači LED se elektrické připojení svítidla, které lze zakoupit v několika barevných verzích, provádí přímo k síťovému napětí 230V.
Délka 28cm, 16W, 3000/4000K, 1400lm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Venkovní nástěnné osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163236102 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Hliník, Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Výška (cm): | 10 cm |
| Šířka (cm): | 28 cm |
| Hmotnost: | 1,26 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 16W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1400 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K, 4000K |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP65 |
| ? Typ svítidla: | Nástěnné |
| ? Série: | Pema |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
