SLV Quad, venkovní sloupkové svítidlo, LED 18W 3000K, antracit, výška 90cm, IP65
Kód: SLV 1003001Související produkty
Detailní popis produktu
Venkovní sloupkové svítidlo od německého výrobce SLV.
Obzvláště příjemné světlo pro venkovní prostory zajišťují prémiové LED moduly ve sloupku QUAD POLE. Hlava svítidla je výkyvná.
Již přibližně 40 let je značka SLV synonymem vysoce kvalitních řešení osvětlení, která se vyznačují působivou jakostí, kreativním designem a přiměřenými cenami.
Sloupek má výšku 90cm, LED 18W 3000K 1550lm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sloupkové osvětlení |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 4024163231916 |
| ? Způsob ovládání: | Dálkové ovládání, Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Antracitová |
| ? Materiál: | Hliník, Sklo |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Místnost: | Terasa, Zahrada |
| Délka (cm): | 12 cm |
| Výška (cm): | 90 cm |
| Šířka (cm): | 23 cm |
| Hmotnost: | 6 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 18W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1550 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Úhel svícení (stupně): | 100 |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 25000 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP65 |
| ? Typ svítidla: | Sloupkové |
| ? Série: | Quad |
| ? Výrobce/značka: | SLV |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
