Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Stolní lampy do obýváku

Nabízíme vkusné, levné i extravagantní, praktické i nepraktické, každopádně kvalitní stolní lampy do obýváku. Pro dekorativní lokální osvětlení, tlumené svícení večer při filmu nebo k sofa pro čtení. 

Aktuální trend: stolní lampy s přiznanou žárovkou.

V současné době je výrazným trendem v obývácích používat svítidla a stolní lampy s přiznanými dekorativními žárovkami, které mají moderní nebo retro tvar. Tyto lampy mohou při nízké investici přinést příjemnou, moderní a atraktivní atmosféru a často mají také další funkce, jako je stmívání nebo možnost regulace teploty světla. Dalším benefitem je, že pouhou výměnou žárovky je možné změnit způsob svícení a celkový vzhled lampy. Mezi vhodné typy lamp patří například Paulmann Nordin s černým mramorem, Paulmann Talin se dřevem nebo Paulmann Vala s mramorem a mosazí.

Dobrá vychytávka: Zigbee zásuvka.

Stolní lampy jsou obvykle používány pro dekorativní osvětlení v pozdních večerních hodinách, a proto je pro ně velmi důležitá funkce stmívání, zejména v obýváku. Nicméně, ne všechny stolní lampy jsou vybaveny stmívačem. V takovém případě je možné použít Zigbee zásuvku, která umožňuje nejen lampy ovládat, ale i stmívat lampy, které normálně nelze stmívat. Ovládání je možné pomocí dálkového ovladače nebo aplikace, pokud máte Zigbee bránu. Samozřejmě tuto vychytávku lze využít pouze u lamp pro LED žárovky a ty musí být stmívatelné.

353 položek celkem
Nahoru
Další produkty