A-emotional Onn mini, závěsné svítidlo, 1x4W LED E14, bílá, Ø16cm, výška 15cm
Kód: A-E ON04-MINISouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo Onn Mini je součástí stejnojmenné kolekce svítidel vyrobených z lakované nerezové síťoviny. Kolekci navrhl designér Arturo Alvarez v roce 2017 a její organické tvary jsou inspirovány mořským světem – připomínají mušle, mořské řasy nebo korály plné pohybu, dynamiky a života. Vyrábí španělský výrobceA-Emotional LIght.
Díky ruční výrobě působí každé svítidlo jedinečně a vytváří jemnou hru světla a stínů. Onn Mini se skvěle hodí do moderně a promyšleně navrženého interiéru nad jídelní stůl, do ložnice, obývacího prostoru i do komerčních interiérů jako jsou pivnice, kavárny, cukrárny atp. Neobvyklý tvar navíc umožňuje vytvářet zajímavé světelné kompozice kombinací více svítidel v prostoru.
Bílá povrchová úprava.
Do svítidla patří 1 žárovka max. 4W LED se závitem E14 (nejsou součástí dodávky). Vhodná je matovaná žárovka s vysokým indexem podání barev a teple bílou barvou světla 2700K, která je vhodná do obytných interiérů a také koresponduje s duší svítidla. Doporučujeme stmívání, které přináší obrovský benefit hlavně večer, kdy je člověku příjemné méně světla a díky stmívači je možné regulovat intenzitu světla a přizpůsobit ji tak denní době.
Čirý napájecí kabely (je možné změnit za černý). Bílá kovová kulatá stropní rozeta průměr 8cm (je možné změnit za černou).
Maximální délka závěsu i se svítidlem je 150cm (je možné prodloužit za příplatek).
Svítidlo je možné dodat také v barvě taupe, šedá, béžová (cena na poptání).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Jídelní stůl, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 16 |
| Výška (cm): | 15 |
| Rozměry stropní rozety (cm): | Ø 8 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 150 cm |
| ? Příkon svět. zdroje: | 4W |
| ? Závit žárovky: | E14 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Onn |
| ? Designer: | Arturo Alvarez |
| ? Výrobce/značka: | A-emotional light |
A-emotional light Coral
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
