Axolight Jewel, černé závěsné svítidlo, 4x9W LED 3000K, 49x49cm
Kód: AXO SPJEWD04NENELEDSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jewel: moderní závěsné svítidlo se čtvercovou stropní základnou a se čtyřmi závěsy, každý na dvou lankách s dvojitým křížením vyrobené z recyklovaného materiálu. Vyrábí italský výrobce Axo Light. Návrh designu: Yonoh. Novinka pro rok 2019.
Ideální řešení osvětlení do moderně zařízené kuchyně pro osvětlení baru, nad ostrůvek nebo stůl, do restaurace v kombinaci s dalšími svítidly série Jewel, do butiku, hotelového lobby, pro osvětlení firemní recepce atp.
Vyrobeno z recyklovaného ABS (amorfní termoplastický kopolymer), reflektor je z hliníku v černé úpravě.
Průměr reflektoru 9cm, maximální délka závěsu: 200cm s možností zkrácení. Stropní rozeta je obdélníková, což vytváří zajímavý kontrast s kulatým reflektorem, rozměr: 49,6x49,6cm.
Svítidlo je vybaveno 4x LED 9W, zvýšený index podání barev CRI90, teple bílá barva světla 3000K, úhel svícení: 35 stupňů. Svítidlo je připraveno pro stmívání externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky).
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| Způsob montáže: | Visací |
| Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| Umístění v místnosti: | Strop, Jídelní stůl |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Hranaté |
| Max. délka závěsu (cm): | 200 |
| Hmotnost: | 8 |
| Výkon svět. Zdroje: | LED 9W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| Počet svět. zdrojů: | 4 |
| Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 4x671 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné externím stmívačem (stmívač není součástí dodávky) |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Závěsné |
| Série: | Jewel |
| Designer: | Yonoh |
| ? Výrobce/značka: | AxoLight |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
