Flos Clara, subtilní kulaté svítidlo, 57W LED 2700K stmívatelné, prům. 60cm
Kód: FLO F1570009Související produkty
Detailní popis produktu
Subtilní, kulaté svítidlo poskytující rozptýlené světlo vysokého výkonu Vyrábí italský výrobce Flos, autor designu: Piero Lissoni, 2015.
Vhodné jako centrální svítidlo do obývacího pokoje, domácí pracovny, dětského pokoje nebo jiné místnosti v interiéru. Díky stmívatelnosti je ho možné tlumit a přizpůsobit výkon různým požadavkům na umělé světlo v průběhu celého dne. Svítidlo Clara je možné opatřit čtyřmi typy dekorativních límců a tím sladit svítidlo s interiérem.
Vyrobeno z lisovaného polykarbonátu, Průměr 60cm, výška 5cm.
Osazeno 57W LED s napajením bez trafa, přímo na 230V. Světelný tok: 3141lm, teple bílá barva svěla 2700K, index podání barev: 90.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059607015322 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast-Polykarbonát |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Přisazené |
| ? Umístění v místnosti: | Stěna, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj, Pracovna, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 60 cm |
| Výška (cm): | 5 cm |
| Hmotnost: | 3 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 57W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 3141 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné externím stmívačem (není součástí dodávky) |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel se připojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP40 |
| ? Typ svítidla: | Stropní |
| ? Série: | Clara |
| ? Designer: | Piero Lissoni |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
