Il Fanale Girasoli, závěsné svítidlo z přírodní mosazi, 1xG9 max.5W, prům.4cm, výška 40cm
Kód: ILF 208.31.ONSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo kombinující tradiční materiál s moderním, minimalistickým tvarem. Vyrábí italský rodinný výrobce Il Fanale, série Girasoli.
Svítidlo je vhodné nad do kuchyně, obývacího pokoje, nad bar, pro dekorativní osvětlení v obytném i veřejném interiéru. Se sérií Girasoli se dobře pracuje v projektech osvětlení barů, pivnic, restaurací, hotelů, butiků nebo bufetu.
Vyrobeno z mosazi v přírodní - zlaté - úpravě. Výška svítidla je 40cm, průměr 4cm. Maximální délka závěsu je 200cm s možností zkrácení.
Do svítidla je určena 1 žárovka se závitem G9, max. 5W. Žárovka není součástí dodávky a doporučujeme kvalitní LED.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Mosazná |
| ? Materiál: | Mosaz |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 4 cm |
| Výška (cm): | 40 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | Ø 8 x 5 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 190 cm |
| Hmotnost: | 1,5 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 5W |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Girasoli |
| ? Designer: | DT studio |
| ? Výrobce/značka: | Il Fanale |
Ruční výroba osvětlení Il Fanale
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
