Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Kruhové lustry

Kruhové lustry jsou momentálně na špici oblíbenosti. Je to z důvodu jednoduchého, nadčasového tvaru, který je možné lehce začlenit jak do moderního, tak do klasicky zařízeného interiéru. Vyrábí se jak v základní černé nebo bílé úpravě, tak např. v antracitové, zlaté nebo z přírodních kovů jako je např. nikl. Z hlediska Feng-šuej symbolizují oblé tvary element vody, přirozenost, plynulost, začátek, cestu, tok, hloubku, emoce, nápaditost a moudrost.

Jakou barvu světla mám u kruhového lustru zvolit?

Pro práci doporučujeme neutrální bílou barvu světla 4000K, která pomáhá organismu se soustředit a podat dobrý pracovní výkon. Pro odpočinek doporučujeme teple bílou barvu světla 2700 nebo 3000K, která lidskému organismu pomáhá s relaxací a působí přijemně a teple.

Je stmívání opravdu důležité?

Kruhové lustry poskytují velmi vysoký světelný výkon. To je výhodné během dne nebo při práci, ale večer je člověku příjemné a přirozené mít méně světla. Proto stmívání doporučujeme. Pro stmívání je výhodné použít tzn. touch-dim, kdy pro stmívání se nepoužije stmívač, ale tlačítko a samotné stmívání probíhá ve svítidle. K tomu je třeba 5 žilový kabel, který si nezapomeňte přichystat již při montáži elektroinstalace. 

251 položek celkem
Nahoru
Další produkty