Od 5.8.24 do 11.8.24 je firma uzavřena. Objednávky jsou přijímány bez omezení a budeme je vyřizovat v termínu od 12.8.24.
Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Lampy na baterky

Moderní, extra úsporné LEDky a nové technologie ukládání energie přináší příležitosti také do oblasti přenosných a bezdrátových lampiček na baterie. Prakticky žádný progresivně myslící výrobce nestojí opodál a představuje svoje vize ve využití bateriových lamp do interiéru, ale také pro venkovní použití s vyšší ochranou proti vlhkosti na terasách, pro zahradní party nebo večerní grilování. Bateriové lampičky si ihned oblíbili architekti a tak se s nimi můžete setkat v nejnovějších realizacích osvětlení v restauracích, kde je můžete vidět na stolech. Na takovém místě by se normální lampičky používali velice těžko, protože kabely překáží.

Jaké zajímavé lampičky na baterky neminout?

Krásné a zajímavé jsou lampičky Easy Peasy od italského výrobce Lodes. Kromě nepřehlédnutelného designu mají nápaditě zabudován stmívač do horní části lampy, kterou otočením snižujete intenzitu ale také teplotu barvy světla od 2700 do 3000K. Zajímavé jsou také přenosné lampičky Ivy českého výrobce Brokis. Netradiční je spojení ručně foukaného skla, prvotřídního designu a možnost stmívání ve třech krocích. Axo Light Float mají vyšší ochranu proti vlhkosti, tak je možné je vzít i na zahradu nebo na večerní party pod hvězdnou oblohou. Netradiční spojení industriální estetiky s novým proudem v osvětlení nabízí série Rod od italského výrobce Diesel. Vyrábí se v tlumených barvách s vysokou ochranou proti vlhkosti. Lampičky Flos Belhop nabízí moc pěkné, designové řešení přenosných svítidel do interiéru.

 

63 položek celkem