Linea Light Antigua_P, závěsné svítidlo 38W LED 3000K, prům. 60cm
Kód: LIN 90348Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo v kombinaci čirého a bílého skla s organickým designem. Vyrábí italský výrobce Linea Light.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8033913026159 |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 60 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 200 cm |
| Hmotnost: | 5,195 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 38W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok zdroje (lumen): | 3996 |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 2945 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| ? Způsob stmívání: | nestmívatelné |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Antigua |
| ? Výrobce/značka: | Linea Light |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
