Lodes Random Five, závěs z bronzového foukaného skla, 5x1W LED 2700K, šířka 27cm
Kód: LOD 16412 4627Detailní popis produktu
Lodes Random Five: nadčasový tvar pětice kuliček spojených na jednom závěsu s možností vytvoření závěsu na míru. Auror designu: Chia-Ying Lee, 2026. Vyrábí Lodes, made in Italy.
Nad jídelní stůl, do obývacího pokoje, do prostoru schodiště, do prostoru schodiště, pro opravdu velké realizace ve vstupní hale hotelu atp.
Cluster Cluster systém umožňuje vytvoření speciálního setu zavěsů na míru. Inzerovaná cena je cena za jeden kus závěsu s třemi kuličkami. Pro sestavení svítidla doporučujeme použít online konfigurátor pro tuto sérii, která Vás jednoduše provede výběrem závěsu i stropní rozety. Nabízí se svítidlo s 1 - 36 závěsy, kulatá, čtvercová stropní rozeta + rozeta radial s dlouhými závěsy. Závěs dodáván bez stropní rozety, kterou je nutné objednat zvlášť dle počtu použitých závěsů, viz online konfigurátor nebo Vám s výběrem poradíme.
Vyrobeno ručním foukáním z bronzového skla (glossy bronze). Do skla je sofistikovaným způsobem zapracován LED zdroj světla. Průměr kuliček viz nákres, délka závěsu 400cm + 70,5cm od nejspodnějšího bodu svítidla po kovovou spojku.
5x1W LED, celkový světelný tok: 750lm. Teple bílá barva světla 2700K vhodná do obytných interiérů. Zvýšený index podání barev CRI90 přispívá k reálnému zobrazení barev pod umělým osvětlením. MacAdam 3 step.
Každý jednotlivý závěs je dodáván s 350mA napaječem, který je připraven na stmívání triak. Toto stmívání vyžaduje kompatibilní stmívač, který vyměníte za vypínač na stěně.
K dispozici je také konvertor DALI-push/triak, který umožní svítidlo zahrnout do systému DALI, případně LOXONE nebo umožní ovládat a stmívat tlačítkem, tzv. push. Konvertor se jednoduše předřadí před napaječ a uschová se například do stropní rozety. Umí ovládat až 25 svítidel.
K dispozici náhradní díly jako např. sklo, napaječ nebo LED. Cena a dostupnost na poptání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bronzová |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj, Reprezentační prostor, Schodiště |
| ? Tvar: | Koule |
| ? Průměr [cm]: | 10 cm, 12 cm, 14 cm, 18 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 400 cm |
| Hmotnost: | 1,58 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 5x1W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 5 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 750 |
| ? Energetická třída: | D |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelné externím stmívačem triac, na objednávku stmívaní DALI/PUSH-DIM |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné TRIAC |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ: | 350mA |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Random Five |
| ? Designer: | Chia-Ying Lee |
| ? Výrobce/značka: | Lodes |
Lodes configurator
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
