Mantra Sun II, závěsné svítidlo 23W 3000K, pro přímé/nepřímé svícení, pr. 42cm, tříkrokové stmívání
Kód: MAN 9422Související produkty
Detailní popis produktu
Mantra Sun II, závěsné svítidlo 23W 3000K, pro přímé/nepřímé svícení, pr. 42cm, tříkrokové stmíváníDoplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| EAN: | 8435153194221 |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov, Plast |
| ? Styl osvětlení: | Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Dětský pokoj, Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 42 cm |
| Výška (cm): | 17,5 cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | 28,7x3,3x5,5 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 200 cm |
| Hmotnost: | 1,35 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 23W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 2 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1050 |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| Úhel svícení (stupně): | 120+36 |
| ? Index podání barev: | 80 |
| ? Životnost (hodiny): | 30000 |
| ? Způsob stmívání: | krokové stmívání vypínačem |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Nepřímé osvětlení, Závěsné |
| ? Série: | Sun |
| ? Výrobce/značka: | Mantra |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
