Metal Lux Impossible A, bílé drátěné svítidlo, 1x15W LED 2700K, prům.65cm
Kód: MET 240.065.02Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo z drátu v bílé povrchové úpravě. Vyráběno v Itálii rodinnou firmou Metal Lux, série Impossible.
Díky své konstrukci svítidlo působí vzdušně a je vhodné pro osvětlení do obývacího pokoje, ale i do restaurace, baru nebo hotelu.
Svítidlo je vyrobeno z kovu, bílá povrchová úprava. 60.cz dokáže zajistit zákaznickou úpravu svítidla s výběrem jiné barvy.
Průměr: 65cm, maximální délka závěsu: 220cm s možností zkrácení. Váha: 8,5kg.
Světelný zdroj: svítidla je vyzbrojeno 1 x15W LED se světelným tokem 1500lm. Teple bílá barva světla. Stmívatelné.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Drát |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Obývací pokoj, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 65 cm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 15W LED |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1500 |
| ? Teplota barvy světla: | 2700K |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off,stmívatelné kompatibilním stmívačem |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Impossible |
| ? Designer: | Massimo Mussapi |
| ? Výrobce/značka: | Metal Lux |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
