Metal Lux Saxa, závěsé svítidlo z ambrového skla, 1xE27, průměr 35cm
Kód: MET 274.535.06Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo série Saxa od italského výrobce Metal Lux z ambrového skla.
Saxa, to je živá hmota, která se právě vynořila z tavicí nádoby. Je to svítidlo, které rozptyluje éterické záře vzdálených hvězd.
Průměr 35cm, maximální délka závěsu je 220cm, osazeno paticí E27.
Nezapomeňte zakoupit vhodnou žárovku. Žárovka není součástí dodávky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Ambrová |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Ložnice, Obývací pokoj, Předsíň |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 35 cm |
| Výška (cm): | 38 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 220 cm |
| Hmotnost: | 2,5 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 60W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Saxa |
| ? Výrobce/značka: | Metal Lux |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
