Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

UMAGE – v souladu s přírodou

Jedním z nejoblíbenějších výrobců osvětlení v našem obchodě je dánský UMAGE [úmej]. Proč tomu tak je? Díky skloubení dostupnosti, praktičnosti a designu.

Společnost vznikla v roce 2008 a dnes se úspěšně prodává ve více než 50 zemích světa. Zakladatelé chtěli vytvořit dle svých vlastních slov:

„Udržitelný koncept adaptivní a kvalitní výroby, inspirované tradičním skandinávským designem, díky kterému je nádherná funkčnost dostupná každému“.

A tak vzniklo UMAGE.

Umage svítidla

UMAGE kombinuje estetiku, jednoduchost a praktičnost s promyšlenou řemeslnou zručností a péčí o životní prostředí. Výsledkem jsou překrásné tvary souznící s přírodou.

Příroda sama o sobě vytváří harmonické prostředí a společně s úchvatnými barvami a tvary navozuje pocit naprostého uvolnění. A přesně tento cíl mají i svítidla UMAGE.

Kvalitní přírodní materiály, propracované tvary a vkusné barvy jsou zárukou atraktivního osvětlení, které vás nikdy neomrzí a které vám vydrží mnoho let.

Spolu s atraktivním designem se můžete spolehnout také na praktickou stránku věci. Například lampy UMAGE nabízí bezdrátové i USB nabíjení. Navíc jsou modifikovatelné a lze je použít jako lampy stojací, závěsné, stolní nebo také na zeď. Stěhování nebo renovace tak bude o to jednodušší.

UMAGE Eos

Osvětlení UMAGE Eos

Není tedy divu, že v 60.cz patří UMAGE mezi ty nejprodávanější. Mezi ty nejoblíbenější série patří minimalistické lampy Asteria, překrásná stínítka s unikátním světelným efektem Carmina a Silvia, svítidla z přírodního peří Eos, skleněná svítidla Acorn, šišku připomínající Aluvia nebo retro stínidla Clava.

Pusťte do svého domova kousek přírody s dánskými svítidly UMAGE.