UMAGE – v souladu s přírodou

Jedním z nejoblíbenějších výrobců osvětlení v našem obchodě je dánský UMAGE [úmej]. Proč tomu tak je? Díky skloubení dostupnosti, praktičnosti a designu.

Společnost vznikla v roce 2008 a dnes se úspěšně prodává ve více než 50 zemích světa. Zakladatelé chtěli vytvořit dle svých vlastních slov:

„Udržitelný koncept adaptivní a kvalitní výroby, inspirované tradičním skandinávským designem, díky kterému je nádherná funkčnost dostupná každému“.

A tak vzniklo UMAGE.

Umage svítidla

UMAGE kombinuje estetiku, jednoduchost a praktičnost s promyšlenou řemeslnou zručností a péčí o životní prostředí. Výsledkem jsou překrásné tvary souznící s přírodou.

Příroda sama o sobě vytváří harmonické prostředí a společně s úchvatnými barvami a tvary navozuje pocit naprostého uvolnění. A přesně tento cíl mají i svítidla UMAGE.

Kvalitní přírodní materiály, propracované tvary a vkusné barvy jsou zárukou atraktivního osvětlení, které vás nikdy neomrzí a které vám vydrží mnoho let.

Spolu s atraktivním designem se můžete spolehnout také na praktickou stránku věci. Například lampy UMAGE nabízí bezdrátové i USB nabíjení. Navíc jsou modifikovatelné a lze je použít jako lampy stojací, závěsné, stolní nebo také na zeď. Stěhování nebo renovace tak bude o to jednodušší.

UMAGE Eos

Osvětlení UMAGE Eos

Není tedy divu, že v 60.cz patří UMAGE mezi ty nejprodávanější. Mezi ty nejoblíbenější série patří minimalistické lampy Asteria, překrásná stínítka s unikátním světelným efektem Carmina a Silvia, svítidla z přírodního peří Eos, skleněná svítidla Acorn, šišku připomínající Aluvia nebo retro stínidla Clava.

Pusťte do svého domova kousek přírody s dánskými svítidly UMAGE.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení