Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Paulmann – tradiční německá kvalita

Jedny z nejprodávanějších svítidel na našem trhu. Německá společnost Paulmann byla založena před více než 50 lety a po celou dobu ji vlastní rodina zakladatele Rüdigera Paulmanna.

My se přímým dovozem svítidel Paulmann zabýváme již od roku 2008. Od té doby se řadíme mezi největší distributory značky. Vděčíme tomu zejména filozofii výrobce: „od lidí, pro lidi“, naší soustavné práci a pravidelnému školení přímo v sídle Paulmann, a hlavně vám, našim zákazníkům, kterým poskytujeme odborné poradenství podložené skutečnou praxí.

Značka Paulmann se zaměřuje na výrobu svítidel doslova pro všechny. Jak z pohledu využití, tak ceny.

Mezi nejoblíbenější produkty patří například kolejnicové modulární systémy a to buď Urail nebo ProRail3, které díky své jednoduché konstrukci dokáže složit i laik, venkovní systém Plug & Shine, který je díky své odolnosti vůči jakémukoliv počasí bezpečný pro děti i zvířata, nebo světelné zdroje Coin, které se značí nízkou zápustnou hloubkou a nahrazují tak starší žárovky GU10.

Paulmann kolejnicové systémy

Kolejnicový systém Paulmann

Pokud hledáte kvalitní svítidla od tradičního výrobce, Paulmann byl oceněn německou organizací rodinných podnikatelů a drží celou řadu dalších prvenství a uznání.

V 60.cz vám za vaši důvěru nabízíme 5letou záruku na celou produktovou řadu čítající přes 2500 svítidel. Rádi vám taktéž poradíme s výběrem, abyste ze svého nového osvětlení dostali opravdové maximum, a v případě zájmu zajistíme také odbornou montáž.