Nordlux Align, designové závěsné svítidlo 1xE27, černá, průměr 33,4cm
Kód: NOR 2320053003Související produkty
Detailní popis produktu
Nadčasový, elegantní závěsný lustr Nordlux Align, které má kovové stínidlo Vás zcela jistě zaujme. Zároveň dodá Vašemu obývacímu pokoji nebo ložnici dostatek světla. Díky propracovanému tvaru, z taktovky dánské designérky Marie Berntsen, snadno upravíte tok světla. Vnitřní stínítko světla je statické, zatímco vnější lze posouvat. Mosazné detaily svítidlu dodávají na atraktivitě a jemně doplňují saténový měkký, matný povrch. Nabízíme v několika barevných variantách. Výhodou je vyměnitelná žárovka s paticí E27, nezapomeňte si ji vybrat. Slaďte i s lampičkou Align ve stejném designu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5704924014291 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Chodba, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna, Předsíň, Schodiště, Studentský pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 32 cm |
| Výška (cm): | 27,1 cm |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Align |
| ? Designer: | Maria Berntsen |
| ? Výrobce/značka: | Nordlux |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
