Nordlux Angle E27, závěsné svítidlo s možností změny směru svícení, 1x E27 max.60W, černá, průměr 20,6cm
Kód: NOR 2020673003Související produkty
Detailní popis produktu
Nordlux Angle E27, závěsné svítidlo s možností změny směru svícení, 1x E27 max.60W, černá, průměr 20,6cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 5704924003035 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Černá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj, Pracovna |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 20,6 cm |
| Výška (cm): | 31,5 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 300 cm |
| Hmotnost: | 1,2 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | max.60W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | přívodní kabel se zapojí do zásuvky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Angle |
| ? Designer: | Maria Berntsen |
| ? Výrobce/značka: | Nordlux |
Nordlux, série svítidel Angel
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
