Paulmann Embla, zlaté závěsné svítidlo, 1xE27, průměr 30cm
Kód: PAU 77066Související produkty
Detailní popis produktu
Závěsné svítidlo v atraktivní zlaté úpravě se skandinávským charakterem. Svítidlo pochází z katalogu německého výrobce Paulmann, série Embla.
Paulmann Embla je vhodné nejen do domácích interiérů, ale i do veřejných a komerčních prostor, jako jsou kavárny, bistra, restaurace, bary, vinárny, hotelové interiéry, butikové prodejny, showroomy, salony, kanceláře, recepce nebo moderní lobby. Díky elegantnímu vzhledu a příjemnému charakteru světla pomáhá vytvářet útulnou atmosféru a podtrhnout celkový výraz interiéru.
Průměr stínidla je 30 cm.
Zlatý textilní kabel o délce 110 cm lze podle potřeby zkrátit při montáži. Stropní rozeta je ve zlaté barvě má průměr 10cm.
Svítidlo je určeno pro žárovku se závitem E27 o maximálním příkonu 20 W. Doporučujeme použití LED žárovky s teple bílou barvou světla, která podtrhnou celkový vzhled svítidla . Při použití stmívatelné žárovky a vhodného stmívače je možné regulovat intenzitu světla.
Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 5 let |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Zlatá |
| ? Materiál: | Kov |
| ? Styl osvětlení: | Moderní, Skandinávie |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Jídelní stůl, Kuchyně, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 30 cm |
| Výška (cm): | 28 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 110 cm |
| Hmotnost: | 0,587 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 20W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| Úhel svícení (stupně): | 103 |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | II |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Embla |
| ? Výrobce/značka: | Paulmann |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
