V termínu od 1.8 do 14.8. 2022 čerpáme dovolenou. Omlouváme se za případnou delší dobu dodání, ke které může docházet. Děkujeme za pochopení, přejeme krásné léto a budeme se na Vás těšit opět od 15.8.2022.

venkovní zápustná svítidla

71 položek celkem
Venkovní vestavná svítidla

Venkovní vestavná svítidla

Venkovní vestavná svítidla do stěny pro orientační osvětlení: praktické, ale i estetické a výkonné řešení osvětlení okolo domu, zahrady, parkoviště, pro nasvětlení venkovních schodů, zídek, venkovního prostoru okolo domu, osvětlení okolo bazénu, do rezidenčního i veřejného venkovního prostoru. Nejnovější hit jsou LED venkovní vestavná svítidla, která mají nízkou spotřebu a dlouhou životnost a možnost výběru výkonu, barvy světla i úhlu svícení. Pro venkovní orientační osvětlení  jsou dostatečná svítidla s pár watty a doporučujeme dát důraz na směrování světla směrem dolu: zabráníte tak nepříjemnému oslnění. Dále je třeba vybírat svítidla, která mají vysokou ochranu proti vniknutí vody, které se udává hodnotou IP. Minimální hodnota pro venkovní použití je IP44, čím vyšší hodnota tím je svítilo lépe ochráněno. Při plánování osvětlení doporučujeme také dbát na přípravu: některá LED svítidla pro zapuštění k provozu potřebují trafa, některá specifickou přípravu elektroinstalace nebo montážní boxy. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení