Brokis Shadows set rectangular large, závěsné svítidlo, foukané lesklé černé sklo - černý dub - černý kabel, 10x5W LED GU10 dim, 100x36cm

Kód: BRO PC921/37
Značka: Brokis
ZdarmaZdarma
Brokis Shadows set rectangular large, závěsné svítidlo, foukané lesklé černé sklo - černý dub - černý kabel, 10x5W LED GU10 dim, 100x36cm
83 898 Kč
Termín dodání 14 - 28 dní.
Můžeme doručit do:
18.3.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kolekce Shadows (design Lucie Koldová a Dan Yeffet) je novou interpretací oceňovaných a nadčasových francouzských ateliérových lamp, jejichž dědictví svou typologií vzdává hold. Svazek deseti lamp je tvořen různými tvary skleněných stínidel, která jsou volně nasazena na dřevěný krček. Variabilní způsob uchycení vám dovolí uplatnit vlastní kreativitu při kompozici nových světelných zážitků pro každý den. Čistotu formy a provedení rovedení podtrhuje ukrytý zdroj světla – teplé LED osvětlení s možností stmívání.

Užité  technologické  postupy  vycházejí  z několikasetleté  tradice  a  zkušenosti českých sklářských mistrů. Precizní řemeslná výroba ručně foukaného skla dodává produktům od společnosti Brokis příznačný a ničím nenahraditelný charakter a jedinečnou kvalitu. Skleněná stínidla jsou utvářena v několika vrstvách skloviny, přičemž každé z nich věnují před vyfouknutím do formy sklářští mistři mimořádnou pozornost. V této fázi výroby se totiž až ze 70 % rozhoduje o výsledné kvalitě. Nemenší  pozornost  je  věnovaná  ruční výrobě dřevěné  části  svítidla. Každý  kus  zpracovává řemeslník jednotlivě a v několika přísně dodržovaných výrobních fázích. Dbáme přitom na výběr kvalitního ušlechtilého dřeva i ekologicky šetrných materiálů,jimiž je dřevo ošetřeno.

Kolekci Shadows set rectangular large je možné objednat v několika provedení skla (triplex opál, kouřová šedá nebo hnědá, trasparentní, černá transparentní atd), dřeva (přírodní dub, voskovaný nebo černě upravený dub) nebo kabelu (červená, bílá, žlutá, černá atp). Pro detaily a doladění objednávky nás, prosím, kontaktujte.

K zapůjčení nabízíme vzorkový kufřík, tzv. samples set, firmy Brokis pro sérii Shadows, kde jsou vyvzorkována všechna skla, přívodní textilní kabely a úpravy dřeva. Kufřík je možné zapůjčit za vratnou zálohu 1000Kč, dopravu k Vám a zpět hradíme my.

Doplňkové parametry

Kategorie: závěsná svítidla Brokis
Záruka: 2 roky
Design: Lucie Koldova, Dan Yeffet
Materiál: sklo, dřevo, sklo
Délka (cm): 100
Max. délka závěsu (cm): 225
Výkon svět. Zdroje: LED 5W
Závit svět. Zdroje: GZ10
Počet svět. zdrojů: 10
Svět. zdroj součástí dodávky: ano
Ovládání a stmívatelnost: stmívatelné, bez stmívače
Připojení svítidla: Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice
Napájecí napětí / proud: 230V
Filtrovat podle série: Shadows rectangular canopy large
Filtrovat podle výrobce: Brokis
Senzor pohybu: ne
Třída ochrany: I
Filtrovat dle designera: Lucie Koldová, Dan Yeffet
Filtrovat dle ovládání a stmívatelnosti: stmívatelné, bez stmívače
Filtrovat podle barvy svítidla: černá
Filtrovat podle materiálu: sklo, dřevo
Filtrovat podle závitu světelného zdroje: GZ10

Brokis promo video

CONNECTORS IN SHADOWS AND SHADOWS XL COLLECTIONS

TOUCH OF SHADOWS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: