Flos IC Lights S2, designové závěsné svítidlo, 1x205W E27, mosaz, Ø 30cm
Kód: FLO F3176059Související produkty
Detailní popis produktu
Designové svítidlo pro zavěšení, které si hraje s rovnováhou koule na šikmé ploše. Vyrábí italský výrobce Flos, návrh Michael Anastassiades, 2014.
Svítidlo je součástí široké kolekce IC light a pro sjednocení svítidel ji doporučujeme používat celou. Závěsná svítidla nad jídelní stůl do kuchyně nebo jídelny a pro osvětlení obývacího pokoje. Nástěnná pro osvětlení schodiště a na chodby, stolní lampičky pro lokální osvětlení a na noční stolek do ložnice. Série IC light přináší do interiéru špičkový design a světelnou pohodu.
Svítidlo je vyrobeno z kartáčované mosazi, difusor je z bílého, ručně foukaného skla.
Výška: 47cm, průměr skla: 20cm. Výška: 70,2cm, průměr skla: 30cm. Délka závěsu je 400cm s možností zkrácení.
Do svítidla je určena žárovka se závitem E27, max. 205W. Žárovka není součástí dodávky a doporučujeme zakoupit žárovku od firmy Flos, která je speciálně pro tuto lampu nabízí.
Pro vytváření vizualizací máme k dispozici pro architekty na vyžádání soubory ve formátu .dwg, .3ds, .obj, .dxf, .fbx, .3dm, .c4d.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059607003442 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Mosazná |
| ? Materiál: | Mosaz, Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Koule |
| ? Průměr [cm]: | 30 cm |
| Výška (cm): | 70 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 400 cm |
| Hmotnost: | 2,95 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 205W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | IC Lights |
| ? Designer: | Michael Anastassiades |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
