Flos Zeppelin 1, extravagantní lust zabalený v kokonu, 1x21W LED E27, prům. 110cm
Kód: FLO F9800009Související produkty
Detailní popis produktu
Extravagantní lustr obalený v kokonu. Vyrábí Flos, design: Marcel Wanders, 2005.
Svítidlo Flos Zeppelin poskytuje příjemně rozptýlené světlo a je vhodné do butiku, luxusního kadeřnictví, do obývacího pokoje nebo do otevřeného prostoru schodiště. Do městského bytu i do moderní vilky.
Základna svítidla je vyrobena z oceli s opatřenou bílou práškovou povrchovou úpravou. Kokon je ze speciálního pryskyřice opatřené nástřikem. Ve spodní části je umístěna malá křišťálová koule, která dodává potřebnou jiskru.
Průměr: 110cm, výška: 74cm, maximální délka závěsu: 400cm s možností zkrácení. Světelný zdroj: halogen 205W nebo 21W LED žárovka se závitem E27. Žárovka není součástí svítidla a je nutné ji přikoupit.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8059607024270 |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Bílá |
| ? Materiál: | Plast |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Obývací pokoj, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 110 cm |
| Výška (cm): | 135 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 400 cm |
| Hmotnost: | 15 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 21W |
| ? Závit žárovky: | E27 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 1 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr |
| ? Série: | Zeppelin |
| ? Designer: | Marcel Wanders |
| ? Výrobce/značka: | Flos |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
