Lodes Sky-Fall Large, závěsné svítidlo zlaté sklo/chrom, 12W LED 3000K, prům. 36cm
Kód: LOD 14827 4530Související produkty
Detailní popis produktu
Lodes Sky-Fall Large: závěsné svítidlo z ručně foukaného Zlatého Murano skla s netradičním designem a nejvyšší kvalitou. Vyrábí italská rodinná firma Lodes.
Svítidlo Sky-Fall Large je vhodné do moderně zařízeného interiéru: do jídelny pro osvětlení jídelního stolu, do obývacího pokoje, do restaurace, bistra nebo koktejlového baru, do recepce.
Vyrobeno z ručně foukaného zlatého murano skla (Pale Gold) s chromovými detaily a transparentním kabelem. Zajímavá jsou uvnitř vedená 2 vlákna, která dělají svítidlo ještě atraktivnější.
Průměr: 36cm, výška: 54,2cm, průměr stropní rozety: 16,1cm. Maximální délka závěsu: 400cm s možností zkrácení.
Osazeno 12W LED COB, celkový světelný tok 1975lm, což odpovídá více jak 100W žárovce. Svítí nahoru i dolu, poskytuje přímé i nepřímé světlo. Teple bílá barva světla 3000K. Zvýšený index podání barev CRI 90.
Svítidlo je připraveno na stmívání triak. Toto stmívání vyžaduje kompatibilní stmívač, který vyměníte za vypínač na stěně.
K dispozici je také konvertor DALI-push/triak, který umožní svítidlo zahrnout do systému DALI, případně LOXONE nebo umožní ovládat a stmívat tlačítkem, tzv. push. Konvertor se jednoduše předřadí před svítidlo a uschová se například do stropní rozety. Umí ovládat až 12 svítidel.
K dispozici náhradní díly jako např. sklo, napaječ nebo LED. Cena a dostupnost na poptání.
Před instalací doporučujeme prostudovat montážní návod. Krytí IP20, váha: 3,17kg.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Zlatá |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoj |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 36 cm |
| Výška (cm): | 54,2cm |
| Rozměry stropní rozety (cm): | ø 16,1 cm |
| ? Max. délka závěsu (cm): | 400 cm |
| Hmotnost: | 3,17 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | LED 12W |
| ? Závit žárovky: | LED |
| ? Počet svět. zdrojů: | 2 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ano |
| Světelný tok svítidla (lumen): | 1975 |
| ? Energetická třída: | D |
| ? Teplota barvy světla: | 3000K |
| ? Index podání barev: | 90 |
| Ovládání a stmívatelnost: | on/off, stmívatelné externím stmívačem triac. Na objednávku stmívaní DALI/PUSH-DIM. |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné TRIAC |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Třída ochrany: | I |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| Trafo / napaječ: | 350mA |
| Trafo / napaječ součástí dodávky: | ano |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Sky-fall |
| ? Designer: | Lodes |
| ? Výrobce/značka: | Lodes |
Lodes Skyfall
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
