Metal Lux Astro Cherry, designové závěsné svítidlo v průměru 80cm, 8x40W, červené sklo, chrom
Kód: MET 206.180.04Související produkty
Detailní popis produktu
Vzdušné designové svítidlo do velkých obývacích pokojů, loftů, velkých hal nebo do prostorných schodišť. Svítidlo Metal Lux Astro Cherry má průměr 80cm, délka závěsu je 160cm.
Červená skla, pochromovaná konstrukce. 8x40W halogeny do patice G9 s možností výměny za ekohalogen nebo LED žárovky.
Svítidla rodiny Astro je možné dodat v několika barevných provedení: čirá, zlatá, žlutá, bílá, stříbrná.. Kompletní nabídku svítidel Metal Lux Astro si prolistujte v online katalogu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Způsob ovládání: | Stmívatelné |
| ? Barva svítidla: | Chrom lesklý, Červená |
| ? Materiál: | Sklo |
| ? Styl osvětlení: | Designové, Luxusní, Moderní |
| ? Způsob montáže: | Visací |
| ? Konstrukce svítidla: | Na lanku |
| ? Umístění v místnosti: | Jídelní stůl, Strop |
| ? Místnost: | Ložnice, Obývací pokoj, Schodiště |
| ? Tvar: | Kulaté |
| ? Průměr [cm]: | 80 cm |
| Hmotnost: | 13 kg |
| ? Příkon svět. zdroje: | 40W |
| ? Závit žárovky: | G9 |
| ? Počet svět. zdrojů: | 8 |
| ? Svět. zdroj součástí dodávky: | ne |
| ? Způsob stmívání: | stmívatelné externím stmívačem, stmívatelné podle použité žárovky |
| ? Připojení svítidla: | Přívodní kabel se zapojí do svorkovnice |
| ? Napájení: | 230 V |
| ? Krytí IP: | IP20 |
| ? Typ svítidla: | Lustr, Závěsné |
| ? Série: | Astro |
| ? Výrobce/značka: | Metal Lux |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
