Zákaznická podpora:733 310 564info@60.cz

Designové lampy

Krásné designové lampy, vhodné jak do moderního tak do klasicky zařízeného interiéru, které je možné je použít jako solitér nebo pro doplnění designových lustrů nebo designových stropních svítidel. Autoři designu jsou známý architekti a designéři z minulého stolení i současnosti a tyto lampy najdete v muzeích designu v Miláně, New Yorku, ale i jinde po celém světě. To je největší potvrzení kvality a nadčasovosti.

Je lepší designová lampa se zabudovaným LED nebo pro žárovky?

Každý světelný zdroj má svoje výhody a nevýhody. Zabudovaný LED světelný zdroj dává designérům možnost tvořit design, který s normální žárovkou by nebylo možné vytvořit. Výhoda je také větší úspornost, mají nejvíce lumenů z watu. Je pohodlné nemuset řešit žárovku, protože vybrat tu správnou žárovku může být pěkný oříšek. Výhoda žárovkové designové lampy je možnost jednoduše vyměnit žárovku, možnost použít výkonnější nebo méně výkonnou žárovku. Design lampy s žárovkou je většinou tradičnější.

5 výborných tipů na designové lampy.

Dlouhodobě na špici oblíbenosti se drží stojací lampy Artemide Tolomeo, konkrétně: Tolomeo Mega se stmívačem pro žárovku s pergamenovým stínítkem a černá Tolomeo Mega se stmívačem pro žárovku. Oblíbené jsou nejen pro svůj design, ale i pro praktičnost a stmívač. Žádané jsou také stolní lampy od italského výrobce Slamp, např. lampičky Slamp Veli nebo Slamp Clizia,  které se dobře hodí ke sladění k závěsným a stropním svítidlům stejné série. Velice povedené jsou designové lampy Diesel Fork, které dokáží pěkně doplnit klasický i moderní interiér.

 

742 položek celkem
Nahoru
Další produkty